مهمترین ویژگی های موسسه حرف آخر | بلاگ

مهمترین ویژگی های موسسه حرف آخر

ساخت وبلاگ

امکانات وب

مهمترین ویژگی های موسسه حرف آخر

حرف آخر یکی از موفق‌ترین و معتبرترین موسسه‌های آموزشی در کشور است. این موسسه در سال 1390 با مدیریت عبدالرضا منتظری تاسیس شده است و جدیدترین تکنولوژی‌های آموزشی را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور قرار می‌دهد.

این روزها موسسات کنکوری و آموزشی زیادی در کشور وجود دارند که به صورت مجازی فعالیت می‌کنند. هر کدام از این موسسات تبلیغات زیادی می‌کنند و به داوطلبان وعده‌های زیادی مانند قبولی در رشته‌های پزشکی می‌دهند. اما مهم‌ترین سوال دانش‌آموزان این است که کدام موسسه را باید انتخاب کنند؟

حرف آخر با روش‌های آموزشی جدید و استفاده از تصویرسازی در آموزش به محبوب‌ترین موسسه بین دانش‌آموزان تبدیل شده است. اما چرا حرف آخر؟ این موسسه چه مزیت‌ها و تفاوت‌هایی با سایر موسسه‌ها دارد؟ روش تدریس حرف آخر چگونه است؟ ما در این مقاله به شما مهم‌ترین ویژگی‌های موسسه حرف آخر را معرفی می‌کنیم.

هدیه حرف آخر برای دانش‌آموزان دوره متوسطه اول

حرف آخر برای تمامی پایه‌ها و درس‌ها، پکیج‌های مناسبی تولید کرده است. دانش‌آموزان پایه هفتم، هشتم و نهم یا به عبارت دیگر دانش‌آموزان دوره متوسطه اول نیز می‌توانند از محصولات حرف آخر استفاده کنند. پکیج‌های حرف آخر از ابتدا برای داوطلبان و دانش‌آموزان دوره متوسط دوم و کنکور آماده شده بود. اما رضایت دانش‌آموزان به قدری افزایش یافت تا موسسه حرف آخر به سراغ تولید پکیج‌های دوره متوسط اول نیز رفت. پکیج‌های دوره متوسطه اول دانش‌آموزان را از همان ابتدای کار با آموزش‌های جدید و نوین آشنا می‌کند و کمک می‌کند آن‌ها با یک پایه قوی وارد متوسطه دوم شوند.

چرا حرف آخر بهترین منبع آموزشی برای دانش‌آموزان در کشور است؟

1) استفاده از انیمیشن و تصاویر

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آموزش موسسه حرف آخر استفاده از انیمیشن و تصاویر است. اما منظور از انیمیشن و تصاویر در آموزش چیست؟ تمامی پکیج‌های حرف آخر برای توضیح مطالب و مفاهیم از تصویرسازی استفاده می‌کنند. این موضوع موجب می‌شود که دانش‌آموزان مطالب را در نیمکره راست مغزشان ثبت کنند. همان طور که می‌دانید نیمکره راست مفاهیم را برای طولانی مدت در ذهن نگه می‌دارد. بنابراین دانش‌آموزان و داوطلبان درس‌ها را برای یک مدت طولانی در ذهن خود نگه می‌دارند و مفاهیم را فراموش نمی‌کنند.

2) الگوهای باورنکردنی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پکیج‌های حرف آخر استفاده از الگوهای منحصربه‌فرد است. حرف آخر برای هر درس یک الگو خاص آماده کرده است. به عنوان مثال دانش‌آموزان می‌توانند دین و زندگی کنکور را فقط با 14 الگو یاد بگیرند. بله هر سه کتاب دینی فقط با 14 الگو برای کنکور مطالعه می‌شود.

درس ریاضی فرمول‌های زیادی دارد و دانش‌آموزان نمی‌توانند همه فرمول‌ها را یاد بگیرند و به خاطر بیاورند. حرف آخر برای راحتی دانش‌آموزان از چندین الگو برای ریاضی استفاده کرده است. دانش‌آموزان می‌توانند با یادگیری این الگوها به اکثر سوالات ریاضی در کنکور پاسخ دهند. تمامی پکیج‌های حرف آخر دارای الگوهای خاصی هستند که یادگیری را برای دانش‌آموزان آسان می‌کنند.

منبع : https://digiato.com/promoted/1355829/

تراکتور موزیک...
ما را در سایت تراکتور موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 77 تاريخ : سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت: 8:32

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :