تراکتور موزیک | بلاگ

تراکتور موزیک

ساخت وبلاگ

امکانات وب

تجهیزات پزشکی سدان

تجهیزات پزشکی سدان:

فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان بزرگترین تامین کننده و عرضه کننده تجهیزات و لوازم پزشکی مراقبتی است که با سابقه درخشان 15 ساله در زمینه تامین محصولات پزشکی و تجهیز مراکز درمانی و کارخانه ای موفق در ارائه خدمات به مشتریان خود در سطح خورد و کلان می باشد.

فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان مد موفق شده با تامین و عرضه طیف وسیعی از محصولات پزشکی، تجهیزات جراحی، محصولات مراقبتی و بهداشتی و تجهیزات امداد و نجات برای سالیان متمادی رضایت خاطر و اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان برای تمام سلایق و نیازها سبدی متنوع، محصولات پزشکی و امدادی باکیفیت و استانداردی را فراهم کرده و کادر مجرب و توانای این گروه نیز در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه اطلاعات و خدمات به مشتریان عزیز هستند.

تنوع بی نظیر در تامین و عرضه محصولات و اقلام تخصصی پزشکی از جمله تجهیزات پزشکی تخصصی ، انواع دستگاه تست، انواع دستگاه های الکتروشوک، تخت های بیمارستانی، تجهیزات کمیاب بیمارستانی، انواع دستگاه های نوار قلب، انواع محصولات استریل و محصولات مخصوص مصارف تخصصی و عمومی سبب شده که سدان مد به عنوان یکی از رقبای بزرگ در بازار تجهیزات پزشکی ایران و دنیا باشد.

گروه سدان مد توانسته با اخذ مدرک نمایندگی از بسیاری برندهای معتبر به خیلی از نیازهای ضروری جامعه پزشکی و درمان کشور در مواقع بحران نیز به خوبی پاسخ دهد. چرا که تامین و تجهیز مراکز درمانی با تجهیزات بروز خود عاملی در ارتقای سطح سلامت جامعه بشمار می رود.

از جمله موارد همکاری و نمایندگی های سدان مد با برندهای معتبر جهانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مجوزهای نمایندگی سدان مد از برندهای بین المللی:

نماینده رسمی و توزیع کننده بزرگ محصولات برند Smi.

نماینده رسمی و فروشنده نخ های جراحی linx.

نمایندگی فروش محصولات شرکت Boston.

نمایندگی فروش محصولات و تجهیزات پزشکی شرکت Medwork.

نمایندگی رسمی فروش کالاها و تجهیزات تخصصی پزشکی برند Beurer.

نمایندگی فروش محصولات و کالای پزشکی شرکت Stryker.

نمایندگی فروش محصولات شرکت بزرگ Intelligent.

نماینده رسمی فروش محصولات و تجهیزات پزشکی تخصصی B Braun.

نماینده رسمی فروش تجهیزات پزشکی برند معروف Philips.

سابقه طولانی و درخشان سدان مد تنها به اخذ نمایندگی از برندهای بین المللی و تامین تجهیزات پزشکی خلاصه نمی شود. از جمله موارد دیگری که می توان در کارنامه افتخارات سدان مد گنجاند می توان به پروژه های بزرگ زیر اشاره کرد:

تجهیز درمانگاه های شرکت پتروشیمی مارون.

تجهیز و آماده سازی درمانگاه های شرکت پتروشیمی بوشهر.

تجهیز و تامین محصولات پزشکی و درمانی شرکت ملی نفت ایران.

تجهیز و تامین اقلام تخصصی پزشکی بیمارستان آتیه.

تجهیز و تامین دستگاه های تخصصی پزشکی بیمارستان عرفان.

تجهیز و تامین محصولات پزشکی و دستگاه های تخصصی بیمارستان ابن سینا.

تجهیز درمانگاه های شرکت پتروشیمی جم.

تجهیز درمانگاه های شرکت پتروشیمی کاویان.

تجهیز درمانگاه های شرکت پتروشیمی پارس.

همکاری با سازمان جمعیت حلال احمر.

همکاری با شهرداری تهران و ...

محصولات و تجهیزات فوق تخصصی سدان مد:

یکی از امتیازات بزرگ سدان مد در مقابل دیگر رقبای این شرکت در بازار تجهیزات پزشکی قدرت و عملکرد فوق العاده سدان مد در تهیه تجهیزات فوق تخصصی و اورژانسی است. این گروه بزرگ به خوبی می تواند در موارد جز تامین محصولات و تجهیزات بیمارستانی نیز به مشتریان و ارگان های متفاوت خدمت رسانی کند.

انواع دستگاه های پزشکی فوق تخصصی بیمارستانی، انواع دستگاه های کلینیکی تخصصی کمیاب، انواع دستگاه ها ویژه مراقبت از بیماران در منزل، تامین و فروش تجهیزات امداد و نجات، عرضه آمبولانس های مجهز به دستگاه های اورژانس بیمارستانی و ... از جمله خدمات و محصولاتی هستند که گروه سدان در مجموعه خود گردآوری کرده اند.

کافیست برای آشنایی بیشتر با گروه بزرگ سدان مد و کسب اطلاعات بیشتر از محصولات سدان مد با کارشناسان سدان مد در تماس باشید و از طریق سایت سدان مد بروزترین محصولات و تجهیزات پزشکی را تهیه کنید.

تراکتور موزیک...
ما را در سایت تراکتور موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 57 تاريخ : 25 آبان 1399 ساعت: 6:25

انواع تابلوسازی را نام ببرید ؟

انواع تابلوسازی را نام ببرید ؟

  1. تابلو چلنيوم : از يكي از معروفترين و پركاربردترين و پرتقاضا ترين نوع تابلوهاي حال حاضر تابلوهاي چلنيوم مي باشد. در تابلوهاي چلنبوم حروف به شكل برجسته ساخته مي شوند و در آنها نور كار مي شود و مي توانند روي هر سطحي قرار بگيرند و نماي زيبايي را ايجاد كنند. اين حروف از يك سطح پلاستيكي با رنگ دلخواه و لايه اي چلنيوم با قابليت انتخاب رنگ ( نقرهاي، طلايي، مشكي و سفيد) در محيط آن تشكيل مي شوند. در اين نوع تابلو مي توان زير حروف يك نور اضافه هم قرار داد تا باعث بهتر ديده شدن و جذاب تر شدن تابلو مي شود.
  2. تابلوهاي پلاستيكي: در اين نوع تابلو سازي هم همانند تابلوهاي چلنيوم از حروف برجسته استفاده مي شود با اين تفاوت كه براي ساخت حروف از لبه چلنيوم استفاده نمي شود و كل حروف از پلاستيك ساخته مي شوند كه اين كار باعث روشنايي بيشتر تابلو و نوراني تر شدن حروف مي شود. البته اين نكته را هم بايد در نظر گرفت كه اين امر خوانايي حروف را زماني كه از كنار به آنها نگاه مي كنيد كاهش مي دهد. در اين نوع تابلو برخلاف حروف چلنيوم مي توانيد هر رنگي را براي لبه كار حتي برخلاف رنگ حروف انتخاب كنيد. براي زير سازي تابلو هم مي تواند از هر متريالي استفاده كرد.
  3. تابلوهاي فلزي: اين نوع تابلو سازي هم باز هم مبتني بر ساخت حروف به صورت برجسته هستند به مانند حروف برجسته چلنيوم و پلاستيك با اين تفاوت كه در اين حالت حروف نمي توانند از خود نور را عبور دهند و كاملا از فلز ساخته مي شوند. در اين نوع حروف به دليل فلزي بودن حروف براي نصب آنها بر روي سطح از پايه هايي استفاده مي شود كه به سطح پيچ مي شوند. اين پايه ها فاصله اي را ايجاد مي كنند كه مي توان از اين فضا براي قرار دادن لامپ هاي LED و نوردهي استفاده كرد. اگر نمي خواهيد نور دهي داشته باشيد و اين فاصله هم براي شما ناخوشايند است مي توان از حروف فيزي نر و ماده استفاده كرد تا حروف كاملا روي سطح قرار بگيرند.
  4. تابلوهاي رينگي:  اين نوع از تابلو سازي نيز با استفاده از حروف برجسته انجام مي گيرد. در اين مدل از تابلو حروف تركيبي از پلاستيك و فلز هستند. بدين صورت كه همانند حروف فلزي حروف از فلز ساخته مي شوند ولي يك لايه پلاستيك هم نيز در حروف كار مي شود كه باعث ايجاد فضا براي عبور نور مي شود. به اين صورت شما هم زيبايي كار فلزي را در كارتان خواهيد داشت و هم زيبايي و روشنايي رنگ را. اين تابلو يك تابلو خاص به حساب مي آيد و بسيار شكيل و زيبا خواهد بود. همچنين شما مي توانيد نور دهي را از زير حروف هم داشته باشيد و يا از حالت نر و مادگي استفاده كنيد و فاصله زير حروف را پوشش دهيد. در اين نوع حروف مي توانيد علاوه بر اينها از يك لايه پلاستيك در قسمت زير حروف استفاده كنيد كه باعث مي شود تا نوري كه از زير حروف ساطع مي شود بسيار زيباتر و چشم نوازتر باشد.
  5. تابلوهاي ال اي دي (LED) ثابت: اين تابلوها با چراغ هاي كوچك LED ساخته مي شوند و هر طرحي روي آنها قابل اجراست و تنوع رنگ زيادي را دارا هستند. در اين نوع از تابلو سازي مي توان از ۲ تا ۸ مدل رقص نور روي LED ها نصب كرد و يا از LED هاي RGB استفاده كرد. اين نوع تابلوها داراي جذابيت و زيبايي مناسبي هستند.
  6. تابلوهاي ال اي دي (LED) روان: تابلوهاي LED روان در ۲ مدل تكرنگ و مولتي كالر (تلويزيوني) عرضه مي شوند. در راستاي اين نوع از تابلو سازي مي توان هر طرح و نوشته اي را به تعداد نا محدود با افكت هاي زيباي گرافيكي به نمايش گذاشت. در تابلو هاي تك رنگ زمينه كار به رنگ مشكي (توسط LED هاي خاموش ) و متون و نقش ها به رنگ انتخابي شما ديده مي شوند. در تابلوهاي مولتي كالر اما شما شما يك تلويزين كامل در اختيار داريد كه مي توانيد هر تصوير فيلو و طرحي را به نمايش بگذاريد.
  7. تابلو هاي كوچك و راهنماي حكي: اين تابلوهاي تابلو هاي كوچكي هستند كه روي ديوار نصب مي شوند و به عنوان تابلوهاي راهنما استفاده مي شوند. در ساخت اين تابلوها از شيشه به عنوان و زمينه اصلي و قاب از جنس پلكس براي قراردادن نوار هاي LED استفاده مي شود و متن مورد نظر روي آن حك مي شود. براي نوردهي هرچه بيشتر در اين تابلو از هر چهار وجه به آن نور تابيده مي شود. بايد توجه داشت كه طرحي كه در اين تابلوها پياده مي شود تك رنگ خواهد بود.
  8. تابلو هاي استيل : از اين نوع از تابلو سازي بيشتر براي حك كردن نام مجموعه و قراردادن آن در جلوي در ورودي استفاده مي شود. يكي از رايج ترين انواع تابلو هستند كه براي اين كار استفاده مي شوند. اين تابلو ها مي توانند قابدار و يا ساده باشند. مي توان متن مورد نظر را روي آنها حك كرد و يا حروف را روي پلكس برش زد و روي استيل قرار داد. خود استيل نيز مي تواند طلايي و يا نقره اي باشد.
  9. تابلو سازي با لامپ هاي نئون: تابلو هاي نئون تابلوهايي هستند كه از ديرباز مورد استفاده قرار مي گرفته اند و براي همگان آشنا هستند. در اين نوع از تابلو سازي از لامپ هاي نئون با رنگ هاي مختلف و جذاب استفاده مي شود و به علت نور زيبا و رنگي بسيار چشمگير و جذاب هستند.
  10. تابلو سازي بنر: اين نوع تابلو سازي ساده ترين نوع تابلوست كه شامل: اسكلت فلزي، چاپ بنر، پروژكتور (نصب از بيرون) و نصب مي باشد. در اين تابلو به علت انجام چاپ با دستگاه شما مي توانيد هر طرح و رنگي را در تابلو خود داشته باشيد و بدون محدوديت به انتخاب طرح مورد نظر خود بپردازيد. در چاپ بنر مي توان از چاپ هاي مختلف با كيفيت هاي مختلف استفاده كرد و همچنين جنس خود بنر و ضخامت آن نيز داراي تنوع است كه بسته به بودجه و نظر شما قابل تغيير است.
تراکتور موزیک...
ما را در سایت تراکتور موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 52 تاريخ : 29 آبان 1399 ساعت: 10:37

رگال ها و قفسه های مناسب

همیشه مرتب کردن لباس و جای دادن وسایل های مختلف در دکوراسیون داخلی خانه کمی وقت گیر و پیچیده است اما با ساماندهی کردن لباس ها و وسایل  با انتخاب رگال ها و قفسه های مناسب می توان تا حد بسیار زیادی از بهم ریختگی و شلختگی خانه جلوگیری کند اگر اهل ساخت کاردستی هستید می توانید این قفسه ها را خودتان بصورت رگال آهنی و چوبی یا ... به راحتی بسازید.

رگال ها و قفسه های مناسب

نیمه دوم سال یعنی چند لایه لباس روی هم پوشیدن ! لباسهای سبک و خنک تابستانی جایشان را با پالتوها و پلیورها عوض می کنند و خوب واضح است که حجم بیشتری را هم اشغال می کنند. اگر شما هم کمبود جا برای لباسها دارید این مطلب را از دست ندهید! وقتی هوا سرد شود وقت خداحافظی با لباسهای رنگی و خنک تابستانی است!  رگال ها و قفسه های مناسب برای اینکه حجم بیشتری از کمدتان را در اختیار داشته باشید می توانید لباس های تابستانی را موقتا از کمدهای در دسترس خارج کنید و به قفسه های داخلی تر منتقل کنید. اما اگر هنوز هم کمبود جا برای لباس های گرم دارید چند ایده شیک برایتان داریم تا راحت تر و منظم تر به لباس هایتان دسترسی داشته باشد.

کمد و رگال زیبا و بزرگ برای جای دادن لباس و وسایل شخصی

اگر هنوز هم کمبود جا برای لباس هایتان دارید، می توانید این قفسه ها را خودتان بسازید

۱ – کتابخانه کیف و کفش

اگر قفسه های کتاب قدیمی دارید که دیگر به کار نمی آیند، چرا از آن ها به عنوان جای کفش و کیف استفاده نکنید؟ می توانید با رنگ آمیزی قفسه های چوبی قدیمی این کمد شیک را بسازید(dot)

قفسه بندی زیبا در اتاق برای جا دادن کیف و کفش

اگر قفسه های کتاب قدیمی تان را رنگ کنید به عنوان جای کفش و کیف استفاده کنید

۲ – نمایشگاه کوچک لباس در اتاق

کمدها لباس های زیبا را از چشم همه پنهان می کنند، اما نمایشگاه در عکس مثل ویترین یک بوتیک شیک اتاقتان را زیبا می کند. رگال ها و قفسه های مناسب برای این قفسه مخصوصا برای طراحان لباس خیلی مناسب است، چون می تواند سلیقه پوشش و ست کردن لباس شان را نمایش بدهد!

این قفسه مخصوصا برای طراحان لباس خیلی مناسب است

 

۳ – فضای گوشه ای این مدل قفسه ها را می توانید در گوشه ای از اتاق قرار بدهید، بخاطر عرض کم فضای کمی را اشغال می کنند و می توانید در طبقه های آن از وسایل تزئینی مثل مجسمه و تابلوهای کوچک هم استفاده کنید. این مدل قفسه ها مخصوصا برای قرار دادن انواع کیف مناسب هستند.

این مدل قفسه ها مخصوصا برای قرار دادن انواع کیف مناسب هستند

 

۴ – رگال متحرک

اگر اهل مهمانی هستید و لباس های مجلسی زیاد دارید این رگال مناسب خودِ خودِ شماست. طیف رنگی متنوع حتی می تواند لباس های شما را به شکل یک آیتم تزئینی در اتاقتان دربیاورید. برای مهمانی بعدی هم خیلی راحت تر می توانید تصمیم بگیرید که چی بپوشید(dot)

اگر اهل مهمانی هستید و لباس های مجلسی زیاد دارید این رگال مناسب خودِ شماست

 

۵ – کمد همه کاره

اگر از کمدهای شیشه ای یا کمدهایی که فضای باز دارند خوشتان می آید، کمد همه کاره می تواند یک گزینه برای شما باشد. مزیت این کمد این هست که هر جور پوشیدنی مثل لباس، کیف، کفش و حتی زیورآلات می توانند جای مخصوص خودشان را داشته باشند.

تراکتور موزیک...
ما را در سایت تراکتور موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 48 تاريخ : 29 آبان 1399 ساعت: 9:36

راهنمای خرید رنگ مو

راهنمای خرید رنگ مو مرغوب و متناسب با پوست

بسیاری از خانم ها از رنگ مو برای تغییر ظاهر خود و تنوع دادن به آن استفاده می کنند .اگر برای اولین بار است که می خواهید موهایتان را رنگ کنید و اصول انتخاب یک رنگ موی با کیفیت را نمی دانید بهتر است کمی دست نگه دارید و این بخش از دنیای مد نمناک را مطالعه کنید تا با نکات اصولی خرید رنگ مو آشنا شوید.

نکات مهمی که باید قبل از خرید رنگ مو بدانید

اصول خرید رنگ موی مناسب

1. اولین موردی که برای خرید رنگ مو باید در نظر گرفت ، خرید رنگ مویی است که حساسیت ایجاد نکند . مصرف کنندگان رنگ مو می توانند محلولی را که از ترکیب رنگ مو و اکسیدان تهیه شده است را پشت گوش یا در قسمت داخلی بازو برای 48 تا 72 ساعت بمالند . اگر هیچ حساسیتی مانند خارش و سوزش یا دانه های قرمز در طول این زمان ایجاد نشد به این معنی است که نتیجه تست منفی است و فرد می تواند بدون هیچ خطری از رنگ مو استفاده کند . اگر دانه های قرمز به اندازه مشخص بر طبق اندازه جایی که امتحان شده به وجود آمد ، نشانه ای از حساسیت است .

2. مهم ترین عامل در انتخاب رنگ مو، انتخاب رنگمایه ای است که با رنگ موی طبیعی هماهنگی داشته باشد. رنگ موی طبیعی که در گروه رنگ های گرم شامل رنگ های قهوه ای تیره با های لایت های قرمز یا طلایی، قرمز توت فرنگی، بلوند و خاکستری است که ته رنگ زرد دارد . رنگ موی طبیعی که در گروه سرد قرار می گیرد شامل آبی – سیاه، قهوه ای به رنگ قهوه، قهوه ای، خاکستری متوسط، بلوند پلاتینی و خاکستری با رنگمایه نمکی یا فلفی رنگ است . رنگ موهایی که در گروه خنثی قرار می گیرند، قهوه ای کاراملی، بلوندهای ملایم و رنگ های خاکستری گل آلود هستند .

راهنمای خرید رنگ مو اصل و شیک

3. موقع انتخاب رنگ مو ، از روی عکس روی جعبه رنگ موی خود را انتخاب نکنید چون خیلی اوقات این تصویرها گول زنک هستند. بهتر است از روی ویژگی های نوشته شده روی جعبه رنگ موی مورد نظر خود را انتخاب کنید. روی اکثر جعبه های رنگ مو، رنگ به اینصورت توصیف می شود:بلوند، قهوه ای، مشکی و قرمز (شرابی) و درجه آن را نیز مشخص می کنند:روشن، متوسط، و تیره. ممکن است تن و سایه رنگ را نیز قید کنند مثلاً طلایی یا خاکستری یا زیتونی و ...

4. رنگ موی خود را متناسب با رنگ پوست چهره خود انتخاب کنید چرا که موها بیش از همه به صورت نزدیک است و یک رنگ نا متناسب می تواند چهره شما را پیرتر یا رنگ پریده نمایان سازد، ولی انتخاب یک رنگ مناسب میتواند در عین ایجاد زیبایی صورت شما را طبیعی تر نشان دهد . از رنگ موهایی که خیلی زیاد خاکستری هستند و با رنگ پوست شما تناسبی ندارند، استفاده نکنید . رنگ موهای طلایی نیز برای هر چهره ای مناسب نیستند و باید در مورد استفاده از آنها نیز دقت کنید.

قبل از رنگ کردن مو چه کنیم؟

قبل از خرید رنگ مو بخوانید

1.به موهای خود قبل از رنگ کردن مو نرم کننده بزنید زیرا این کار سبب درخشندگی موی شما بعد از رنگ کردن می شود.

2.موها را از ریشه رنگ نکنید زیرا باعث آسیب موها می شود.

3.قبل از رنگ کردن مو پوست گردن، اطراف گوش ها و پیشانی را کرم بزنید تا در صورت برخورد با رنگ مو نسوزد.

4. ترکیب رنگ های متنوع سبب آسیب بیشتر به موها می شود.

تراکتور موزیک...
ما را در سایت تراکتور موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 48 تاريخ : 29 آبان 1399 ساعت: 11:27

صادرات واردات چیست ؟

صادرات واردات چیست؟ بازرگانی بین الملل

 

صادرات واردات چیست؟ مشاوره صادرات واردات توسط افراد متخصص و کارشناسان این حوزه انجام می گیرد. صادرات و واردات جزء مهم ترین رکن های اقتصادی هر کشور هستند. با استفاده واردات کشورها می توانند کالاهای مورد نیاز خود را از طریق وارد کردن آنها تامین کرده و با استفاده از صادرات کالا می توانند به کسب درآمد ارزی بپردازند. در این بین شرکت ها و تولیدی های بسیار زیادی سعی دارند تا علاوه بر ایجاد یک محیط امن در امر واردات و یا صادرات کالا بهترین خدمات را نیز به این گونه فعالیت های اقتصادی ارائه دهد. اگر می خواهید در حوزه بازرگانی بین الملل فعالیت نمایید و به مشاوره صادرات واردات نیاز دارید باید به دنبال کارشناسان و متخصصین این حوزه باشید و از آنها کمک بخواهید.

صادرات واردات به چه معنا است؟

 

صادرات واردات نقش مهمی در اقتصاد یک کشور دارد. صادرات به معنی تهیه و تولید کالا و یا خدمات در یک کشور و فروش و خریداری آن تولیدات یا خدمات توسط افراد سایر کشورها است. مهم نیست که آن کالا و خدمات چه چیزی باشد و مهم نیست چطور ارسال می‌گردد. تولیدات می‌توانند توسط کشتی حمل شوند یا با ایمیل ارسال شوند یا حتی در یک چمدان شخصی با هواپیما جابجا بشوند. اگر این کالا ها و خدمات در داخل کشور تولید شوند و به افراد دیگری در سایر کشورها فروخته شوند معنی آن صادرات است. واردات به معنی خریداری کالا و خدماتی است که توسط یک کشور دیگر تولیدشده است.

 

واردات صادرات و میزان تجارت کشورها

ترکیب صادرات واردات میزان تجارت یک کشور را متعادل می‌سازد. هنگامی‌که صادرات یک کشور از واردات آن بیشتر باشد یعنی آن کشور مازاد تجارت دارد. و برعکس وقتی‌که میزان واردات یک کشور از صادرات آن بیشتر باشد یعنی کسری تجارت دارد.

 

کشورها چه چیزی صادر می‌نمایند

صادرات کالا و خدمات درجایی صورت می‌گیرد که آن کشور در آن مزیت رقابتی داشته باشد. مزیت رقابتی بدان معنا است که آن کشور در تولید آن محصول خاص بهتر از سایر کشورها باشد. کشورها چیزهایی را صادر می نمایند، که مزیت رقابتی به کشورشان برگرداند. کشورهایی که برتری طبیعی در تولید یک محصول دارند در آن کالا مزیت رقابتی دارند. برای مثال کنیا، جامائیکا و کلمبیا آب‌ وهوای مناسبی برای کشت قهوه دارند. آن‌ها صنعتشان را در کنار صادرات قهوه به دست آورده اند. جمعیت کشور هند مزیت رقابتی آن کشور محسوب می‌شود. کارگرهای هندی انگلیسی صحبت نموده و به قوانین زبان انگلیسی آشنا هستند. مهارت آن‌ها در کنار صحبت کارگرهایشان به دست می آید. چینی‌ها هم مزیت رقابتی مشابهی دارند. حقوق کارگرهای آن‌ها نسبت به استاندارهای زندگی پایین‌تر است. کارگرهای آن‌ها می‌توانند با دستمزدهای پایین‌تر از سایر افراد در کشورهای توسعه یافته زندگی کنند. مشاوره صادرات واردات کار متخصصین این حوزه می باشد.

تأثیر صادرات واردات بر اقتصاد

بیشتر کشورها می‌خواهند صادراتشان را افزایش دهند. شرکت‌هایشان می‌خواهند که بیشتر بفروشند. آن‌ها می‌خواهند هر آنچه می توانند به مردم کشورشان بفروشند، سپس آن را به بهترین نحو به افراد کشورهای دیگر هم بفروشند. صادرات بیشتر، بزرگ‌ترین مزیت رقابتی است و آنها صادراتشان را در تولید کالا و خدمات به دست می‌آوردند. همچنین دانش اینکه چطور به بازارهای کشورهای دیگر بفروشند را به دست می آورند. دولت‌ها مشوق صادرات هستند. صادرات باعث افزایش شغل، دستمزدها و استاندارهای زندگی افراد می گردد. همچنین سبب می شود مردم خوشحال تر باشند و رضایت بیشتری از دولت مردانشان داشته باشند. صادرات همچنین ذخیره مبادلات ارزی خارجی که در بانک مرکزی ملی نگهداری می شود، افزایش می دهد. در صادرات افراد یا واحد پول خودشان یا دلار آمریکا و یا یورو اروپا را پرداخت می نمایند. کشور با ذخیره زیاد می تواند ارزش واحد پولش را مدیریت کند. آن‌ها به اندازه کافی ارز خارجی برای سرازیر کردن به بازار با واحد پولی خودشان را دارند که هزینه صادرات آن‌ها را در کشورهای دیگر پایین می آورد.

 

صادرات واردات و نقش آن در کنترل تورم

کشورها با ذخیره زیاد می تواند ارزش واحد پولش را مدیریت کند. آن‌ها به اندازه کافی ارز خارجی برای سرازیر کردن به بازار با واحد پولی خودشان را دارند که هزینه صادرات را در کشورهای دیگر پایین می آورد. کشورها ذخیره پولی را برای مدیریت پول خودشان به کار می گیرند. این بدین معنی است که آن‌ها می توانند تورم را بهتر کنترل کنند، تورم یعنی پول زیادی را برای مقدار کمتری کالا پرداخت کنید. آن‌ها برای کنترل تورم ارز خارجی به کار می گیرند تا واحد پولشان را خریداری کنند. آن‌ها عرضه پول را کاهش می دهند تا واحد پول خودشان را با ارزش نمایند.

 

در پایان ما به شما دوره آموزش صادرات و واردات را پیشنهاد میکنیم.

 

تراکتور موزیک...
ما را در سایت تراکتور موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 49 تاريخ : 14 آبان 1399 ساعت: 9:44

چگونه در کیش خودرو اجاره کنیم؟

چگونه در کیش خودرو اجاره کنیم؟

شما می توانید قبل از سفر خود از طریق یکی از سایت های اجاره ماشین در کیش، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صورت موجود بودن خودرو، آن را در ساعت و تاریخ درخواستی خودتان رزرو کنید. شما دیگر خیالتان از بابت خودرو راحت می شود.

 

شرایط اجاره ماشین در کیش

شرایط کرایه ماشین در کیش در تمام شرکت های اجاره خودرو تقریبا یکسان می باشد. مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش شامل موارد زیر می باشد:

۱. ارسال تصویر کارت شناسایی

۲. ارسال تصویر گواهینامه رانندگی

۳. ارائه یک فقره چک به مبلغ ارزش خودرو

 

نرخ اجاره ی خودرو در کیش

اجاره ی ماشین در کیش با قیمت مقرون به صرفه به متقاضیان ارائه می شود. کرایه اتومبیل در کیش از روزی ۲۰۰ هزار تومان شروع می شود. نرخ اجاره اتومبیل در کیش با توجه به نوع خودروی درخواستی متغیر است.

 

تحویل کرایه خودرو در جزیره کیش

شما می توانید خودروی رزرو شده را در هر نقطه از جزیره کیش تحویل بگیرید. تحویل خودرو در فرودگاه کیش و محل اقامتتان امکان پذیر است.

برای این کار، هنگام رزرو خودرو در کیش باید محل درخواستی خود را با ساعت و تاریخ اعلام کنید.

 

بهترین شرکت اجاره اتومبیل در کیش

متقاضیان برای کرایه خودرو در جزیره کیش به دنبال یک شرکت معتبر هستند. سایت های زیادی هستند که خدمات رنت خودرو در کیش را با بهترین شرایط ارائه می دهند. سایت رنت کنیم خدمات کرایه ماشین در جزیره کیش را با ارزان ترین قیمت و بهترین شرایط به شما عزیزان ارائه می کند.

تراکتور موزیک...
ما را در سایت تراکتور موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 51 تاريخ : 14 آبان 1399 ساعت: 9:40

مزایای استفاده از باغ تالار

مزیت های استفاده از باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی

با نزدیک شدن به فصل بهار و گرم شدن هوا بر تعداد عروسی هایی که در فضای باز و باغ تالار برگزار می شود اضافه شده و زوج ها تمایل بیشتری به برپایی مراسم عروسی خود در باغ تالار پیدا می کنند. صرف نظر از زیبایی های طبیعی باغ تالار و بهره گیری از هوای خوب و فرح بخش بهاری، برگزاری عروسی در باغ تالار دارای مزایای زیادتری نسبت به تالار پذیرایی است. همین مزایا باعث تمایل بیشتر عروس و دامادها به استفاده از باغ تالار به جای تالار پذیرایی شده است. در این مقاله به مهمترین مزایای استفاده از باغ تالار اشاره کرده و آن را با تالار پذیرایی مقایسه می کنیم.

در رابطه با این موضوع بخوانید:زیباترین و مجلل ترین باغ تالارهای تهران

مزایای باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی

مزایای استفاده از باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی

یکی از مهمترین انتخاب های عروس و دامادها، انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی است. هر چقدر مکان برگزاری مراسم عروسی با کیفیت تر و زیباتر باشد میزان رضایت افراد بالاتر است.

بهره گیری از زیبایی های طبیعت و نیاز به تزئینات کمتر

مهمترین مزیت استفاده از باغ تالار به جای تالار پذیرایی عروسی زیبایی طبیعی باغ تالار است. بنابراین بسیاری از تزئیناتی که برای تالار پذیرایی ضروری به نظر می رسد برای باغ تالار معنای خود را از دست می دهد و می توانید از زیبایی های طبیعی گل ها، گیاهان و درختان برای زیباتر کردن جشن خود بهره بگیرید. همین امر در کاهش هزینه های عروسی نیز نقش دارد و می تواند هزینه بیشتری که برای اجاره باغ تالار می پردازید را جبران کند.

دور بودن از شهر و داشتن آزادی بیشتر

یکی دیگر از مهمترین مزایای باغ تالار نسبت به تالار عروسی دور بودن باغ تالار از محیط شهری است. به این ترتیب دیگر بابت سر و صدای ایجاد شده و ایجاد مزاحمت برای همسایگان نگرانی نداشته و می توانید با خیال راحت صدای موسیقی جشن را بالا ببرید. از طرف دیگر به علت دور بودن باغ تالار از فضای شهر، سر و صدا و بوق ماشین ها برای مهمانان ایجاد مزاحمت نکرده و لذت بیشتری از جشن خواهند برد.

منبع : https://tinyurl.com/y68ppqht

تراکتور موزیک...
ما را در سایت تراکتور موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 58 تاريخ : 9 آبان 1399 ساعت: 21:24

استراتژی بازاریابی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی است و هر بازاریابی که هنوز از آن استفاده نمی کند ، فرصتی بزرگ را از دست داده است. فرقی نمی کند شما مسئول بازاریابی یک شرکت برزگ ، یک شرکت کوچک و یا در حال تبلیغات برند اختصاصی خودتان باشید ، بازاریابی اینستاگرام را باید به استراتژی های بازاریابی خود اضافه کنید. اگر از اهمیت اینستاگرام مطمئن نیستید ، 6 دلیل این اهمیت را برایتان آماده کرده ایم که با ان میتونین دوره آموزش بازاریابی اینستاگرام برگذار کنین.

 

 

 

 

 

1.اینستاگرام مرکز قصه گویی است

مردم داستان ها را دوست دارند. ما با افسانه رشد می کنیم و دنبال پیچ و خم های اخبار افراد مشهور هستیم و بعضا در آن غرق می شویم. داستان ها به سادگی بخشی از زندگی انسان ها هستند و اینستاگرام مرکز داستان های روزانه است. از منظر تجاری ، گفتن یک داستان جالب یک راه عالی برای ایجاد ارتباط عاطفی با مخاطبان شما است.

ایجاد محتوای بصری بهترین راه برای رسیدن به مخاطب و ایجاد ارتباط با مشتریان بالقوه است. یک مشتری بجای رویکردی محصول محور ، می تواند به صورت طولانی مدت هدف بازاریابی شما باشد. با در نظر گرفتن این اصل ، مهم است که شما در اینستاگرام بر روی عواطف و علایق افراد تمرکز کنید و فقط در تفکر تبلیغ محصول خود نباشید.

2.محتوای بصری برای بازاریابی شما ضروری است

عکس بیشترین جذابیت را در وب دارد و پست های عکس محصور ، 650 درصد بیشتر نسبت به پست های متنی تعامل ایجاد می کنند. به همین دلیل اینستاگرام یک پلتفرم عالی برای درگیر کردم طرفداران شما است و آنها را برای ماندن و بازگشت بیشتر آماده می کند. با استفاده از تصاویر در اینستاگرام می توانید نظرات مشتریانتان را به راحتی متوجه شوید و برای محصولات آینده برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید.

3.شما از طریق بازاریابی اینستاگرام می توانید به افراد زیادی دسترسی داشته باشید.

اینستاگرام با بیش از 700 میلیون کاربر ماهانه ، مخاطبان بسیاری را به شما ارائه می دهد. در زمان ارسال پست در اینستاگرام ، هشتگ ها بهترین راه برای ارائه محتوا به افراد خواهان آن محتوا است.  همچنین شما می توانید برای تبلیغات اینستاگرام خود بودجه ای را اختصاص دهید تا نتیجه ای بهتر را دریافت کنید.

4.فرصتی عالی برای ارتباط با جامعه در اختیار شما است.

اینستاگرام در واقع دارای بیشترین مشارکت در میان تمام شبکه های اجتماعی است. در حقیقت تعامل افراد با یک نام تجاری در اینستاگرام بالاتر از سایر پلتفرم ها است که نشان دهنده این است که اینستاگرام محلی مناسب تر از سایر شبکه های اجتماعی برای اشتراک گذاری محتوای تجاری است.

برای شروع و ایجاد تعامل ، افرادی را در مورد کسب و کارتان صجبت می کنند فالو کنید. می توانید پیدا کردن این افراد را به های فالوور بسپارید تا به صورت هدفمند افراد علاقه مند به کسب و کار شما را برایتان جذب کند و پروسه افزایش فالوور اینستاگرام را برایتان ساده تر کند.

شما همچنین می توانید با استفاده از هشتگ ها ، صحبت های خود را شروع کنید و به افرادی که علاقه به موضوع شما دارند بپیوندید. توجه داشته باشید که تنها جذب افراد برای شما کارساز نخواهد بود و شما باید بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. برای ایجا د این ارتباط نیز می توانید از ربات اینستاگرام های فالوور استفاده کنید و با ارسال دایرکت اتوماتیک و استفاده از سیستم لایک اتوماتیک با کاربرانتان که مشتریان آینده شما هستند در تعامل باشید.

توجه داشته باشید که تعامل با کاربر به شکل صحیح مهمترین اصل در بازاریابی اینستاگرام است و تعامل صحیح تبدیل به فروش واقعی و مشتری وفادار می شود.

5.استفاده طلایی از بازخوردها

شما به عنوان یک بازاریاب هوشمند حتما نظراتی که در مورد برندتان داده می شود را پیگیری می کنید و رقبایتان را نیز بررسی می کنید. اما می دانید در اینستاگرام رقبایتان چه می کنند و در مورد برند شما چه می گویند ؟

چه شما بخواهید و چه نخواهید ، برند شما در اینستاگرام حضور دارد. مردم همچنان در مورد محصولات نظر می دهند رقبایتان نیز در مورد شما صحبت می کنند. شما نباید این بازخوردها را نادیده بگیرید. ضروری است که شما در این فضا حضور داشته باشید و با مشتریان خود و خریداران محصولاتتان در ارتباط باشید و رقبایتان را از حضور خود آگاه کنید. یکی از اهمیت های بازاریابی اینستاگرام ، توجه به بازخوردها و پاسخ به نظراتی است که در مورد برند شما و محصولاتتان داده می شود.

6.راهی مناسب برای بررسی رقبا

شما ممکن است تا کنون بازاریابی ایسنتاگرام را انجام نداده باشید اما این در مورد رقبای شما صادق نخواهد بود. از اینستاگرام برای پیگیری رقبای خود استفاده کنید. بررسی کنید که چگونه با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنند و نحوه تبلیغاتشان چگونه است. البته شما می توانید از های فالوور خرید فالوور هدفمند را انجام دهید و خیال خود از جذب افراد راحت کنید و تنها به فکر ایجاد محتوای مناسب و تعامل با کاربران باشید.

تراکتور موزیک...
ما را در سایت تراکتور موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 53 تاريخ : دوشنبه 5 آبان 1399 ساعت: 9:49

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :